top of page

ראיון בערוץ 2 " אספת הורים "

בעיות התנהגות - ילדים, חינוך ילדים.

  • האם ניסתם הכל ושום דבר לא עזר ?

  • האם אתם מרגישים תסכול ?

  •  האם אתם רוצים לטפל בבעיה עכשיו? 

אתם לא לבד !

אלפי הורים למדו לחנך ילדים בשיטת אדלר ,קיבלו כלים לפיתרון בעיות התנהגות ילדים.

הורים ,התקשרו עכשיו ,וקבלו שיחת ייעוץ טלפוני חינם!  

054-7417070

מהי בעיית ההתנהגות שאתם רוצים לטפל בה ?

בעיות קשב וריכוז ,בעיות למידה , חרדה, ביטחון עצמי נמוך ,בעיות משמעת ,סמכות הורית , מריבות בין אחים , הצבת גבולות ,בעיות שינה ,בעיות חברתיות ,תקשורת ,בעיות אכילה ,בעיות בגיל ההתבגרות , קשיים חברתיים ,גמילה מחיתולים , תקשורת זוגית אל מול הילדים ,בעיות אלימות בגן , אלימות בבית הספר  

 מה קורה כשלא מטפלים בבעיה בזמן? 

בעיות התנהגות אצל ילדים גורמות להם סבל רב ולסביבתם הקרובה: להורים, למשפחה, לחברים. ההפרעות יכולות להתבטא בהתקפי זעם, כעסים, מריבות ויכוחים אינסופיים, התנהגות מתריסה ועיקשת, רגישות קיצונית, חוסר גבולות, אגרסיביות, קשיים בביצוע פעילויות המצריכות קשב וריכוז, קשיים במעבר בין פעילויות, אלימות מילולית ופיזית, קשיים חברתיים והתנהגות בלתי חברתית. בעיות התנהגות הינו נושא נפוץ בימינו. הורים מורים גננות רבים מתלוננים על התנהגות שאינה הולמת ובלתי ניתנת להשפעה ושינוי. נוכחותן של בעיות התנהגות בחיי ילדינו מעמיסה על חיי היומיום, על הילד, על תפקוד המשפחה ועל ההשתלבות במסגרות חינוכיות שונות.

הורים לילדים הסובלים מהפרעות התנהגות מרגישים לרוב בלבול רב, ואף חוסר אונים, הן בשל הקושי לאבחן את סוג ההפרעה והגורמים לה, והן בשל הקושי לבחור לילדם את הטיפול המתאים ביותר עבורו מתוך מגוון אפשרויות הטיפול הקיימות.

מהן הסיבות הגורמות לבעיות התנהגות ? 

הפרעות התנהגות ילדים, מבטאים קשיים רגשיים – חוסר בשלות, דימוי עצמי נמוך ועוד. קשיים חברתיים – קשיי השתלבות, תחושת דחייה. חינוך לקוי או הזנחה.צרכים מיוחדים של הילד כגון לקות למידה, הפרעות קשב וריכוז, קשיים בוויסות ובעיבוד חושי מוגבלויות פיזיות. מערכת יחסים לקויה בין הצוות החינוכי ובין הילד.

כשהתנהגות ילדכם שונה משל סביבתו, כשהוא מגיב בעוצמות שאינן תואמות , כללי התנהגות בכיתה את המצב, הוא סובל ואתם סובלים. טיפול בילדים,  חשוב כדי שהם לא יתויגו מהסביבה.

טיפול רגשי בילדים, טיפול בילדים, התנהגות ילדים, תשתנה אם תעשה במקביל להדרכת הורים.

האם עונשים לילדים עוזרים?

הבחירה שלנו לתת עונשים לילדים, נעשית מתוך חוסר האונים שלנו ההורים.

אם עונשים היו יעילים לא היינו צריכים להעניש שוב ושוב. בהדרכת הורים אני מלמדת הורים חינוך ילדים ללא עונשים.

חשוב ללמוד חינוך ילדים בגיל הרך. 

איך פותרים את הבעיה ? 

כל בעיה ניתנת לפיתרון ,לאחר אבחון קצר בהדרכת הורים  ממקדים את הסיבה לבעיה , לאחר ניתוח הבעיה מקבלים ההורים כלים לפתרון הבעיה הספציפית ובעיות לעתיד .

לכל אחד יש את הדרך הייחודית לו לפיתרון בעיות רק בהדרכה אישית ומקצועית אפשר למצוא את הדרך האפקטיבית והמהירה לפתרון הבעיה  .

מה זה חינוך ילדים בשיטת אדלר?  

שיטת אדלר ,זוהי דרך לחינוך ילדים ,אלפי הורים בארץ לומדים את שיטת אדלר ומקבלים הזדמנות לגדל ילדים בריאים . שיטת אדלר מוכחת בארץ למעלה מ 50 שנה .דרך ממוקדת מטרה אשר משנה כיווני חשיבה ובעזרת כלים פשוטים מאפשרת לחנך ילדים שמחים ומאושרים ומשפרת יחסים בין הורים לילדים.

תמונה רקפת בטלויזיה.jpg
  • אבחון מקצועי ממוקד ויעיל בפגישה אחת בלבד. 

  • תהליך קצר מועד עם תוצאות מוכחות. 

  • שיחת יעוץ טלפוני חינם ! 0547417070 

לכל מי שמתלבט אם לקבל הדרכת הורים אצל רקפת, אני ממליצה בחום לא לבזבז רגע אחד נוסף! הקשיים שהיו לי עם הילדים נפתרו בעזרת כלים פשוטים שלמדתי מרקפת ,בזכות היחס האישי, דרך החשיבה שלי השתנתה .סוף סוף ידעתי לפתור בעיות עם הילדים. המשפחה שלי חזרה לחייך . 

חגית . מ

bottom of page